(News) Jadowity miecz Rafała Dębskiego już 12 czerwca

Już za kilka dni na sklepowe półki trafi Jadowity miecz kontynuacja Kiedy Bóg Zasypia od Rafała Dębskiego. Jest to też czwarta książka wydana w serii Polskie Fantasy od Fabryki Słów.

Zapowiedź

Czasem okrucieństwo władców sprawia, że nawet najwierniejsi wznoszą pięści żądając sprawiedliwości. Skarbimir Awdaniec, oddany palatyn Bolesława Krzywoustego powstaje przeciwko władcy.

Bunt to jednak zawsze pożoga, krew i zniszczenie. Wśród tego chaosu odradza się zapomniany Mrok. Zło tak przerażające, że nawet zaciekli wrogowie staną ramię w ramię, by walczyć w imię ludzi przeciwko pomiotom starej wiary. W chwili ostatecznej próby decydującą rolę odegra dłoń dzierżąca Jadowity Miecz.

RAFAŁ DĘBSKI:

Urodzony w 1969 roku w Oleśnicy. Z wykształcenia i zawodu psycholog. Zaprzecza by wykonywany zawód miał wpływać na jego twórczość, ponieważ psychologiem jest tylko w godzinach pracy. Pisarz fantasy, science fiction, powieści historycznych, wojennych, sensacyjnych oraz kryminalnych. Od czerwca 2009 do maja 2012 redaktor naczelny miesięcznika Science Fiction, Fantasy i Horror. Współpracuje także z pismami kobiecymi. Debiutował w Nowej Fantastyce nr 5/1998 opowiadaniem Siódmy liść. Jego teksty pojawiały się w Fenixie, Magii i Mieczu i Science Fiction, Fantasy i Horror. Jego pierwszą powieścią były Łzy Nemezis opublikowane w 2005 roku. Do dziś opublikował 20 powieści i 2 zbiory opowiadań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.