Śledztwo. Niewiarygodne historie. Rodzinna gra karciana

Po Śledztwie i Kryminalnej grze karcianej do nauki angielskiego wydawnictwo Edgard prezentuje kolejny tytuł z serii Niewiarygodne historie.

Śledztwo Niewiarygodne historie to detektywistyczna gra dla całej rodziny lub paczki znajomych. Podczas rozgrywek gracze muszą ze sobą współpracować, bo tylko tak uda się im rozwiązać zagadkę!

Zostań Świadkiem i w oparciu o wylosowane karty wymyślaj kryminalną historię. Pamiętaj, że ogranicza cię tylko własna wyobraźnia. To od ciebie zależy, jak bardzo skomplikujesz sprawę. 

Dołącz do zespołu Śledczych i wspólnymi siłami spróbujcie odgadnąć, co tak naprawdę się wydarzyło. Zadawaj pytania, analizuj, nie daj się zwieść intrygom Świadka i rozwiąż zagadkę.

sledztwo niewiarygodne historie rozkladowka gra planszowa dla rodziny

Dlaczego przestawiono wskazówki Big Bena? 

Jakie były rozkazy Tajnego Stowarzyszenia?

Kto doprowadzał rodzeństwo do szału?

Podejrzane osoby, miejsca, przedmioty, motywy – tu nic nie jest bez znaczenia. Przeprowadź śledztwo i dowiedz jaka zbrodnia kryje się za opowieścią Świadka i jaki będzie finał tej historii? Jedno jest pewne – niewiarygodny! Na wytrawnych graczy czekają również warianty zaawansowane. 

wizualizacja gry planszowej sledztwo dla rodziny
Do gry potrzeba minimum 2 uczestników, każda rozgrywka trwa ok. 20 minut. Pudełko z grą zawiera: 110 kart (80 kart śledztwa, 24 karty zbrodni, 2 karty pytań, 4 karty narratora), 5 pionków i instrukcję. 

Śledztwo Niewiarygodne historie to: 

  • detektywistyczna gra dla całej rodziny
  • niesamowity klimat i emocje 
  • wysoka regrywalność
  • proste zasady
  • warianty dla początkujących i zaawansowanych

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.