(News) Styczeń 2018 w komiksowie!

Święta i Sylwester za nami. A co przed nami? Kolejne miesiące ze świetnymi komiksami!

Ajin #08

Kolejny, ósmy już tom dobrze przyjętej serii o nieśmiertelnych istotach Ajinach, które zawsze wracają do swojej człowieczej postaci. Główny bohater – Kei Nagai – żył w cieniu ukrywając swoją naturę Ajina, jednak przez nieszczęśliwy wypadek jego tajemnica wyszła na jaw.

Scenariusz: Tsuina Miura
Rysunki: Gamon Sakurai

Wydawca: Studio JG
Data wydania: styczeń 2018

 

 

 

Barakuda #3: Pojedynek 

Barakuda-3-PojedynekTrzeci już tom pirackiej serii od Taurus Media, za którą odpowiedzialny jest Jean Dufaux.  Kontynuacja, przygód załogi statku “Barakuda”, która w jedynce – Niewolnikach – wyruszyła na poszukiwanie zaginionego skarbu. Niestety ten jak się okazało, obłożony był klątwą.

Scenariusz: Jean Dufaux
Rysunki:  Jérémy Petiqueux

Wydawca: Taurus Media
Stron: 64

Data wydania: styczeń 2018

 

Boruto #01

boruto-1Fani Naruto z pewnością czekali na tę mangę z niecierpliwością. Boruto #01 to historia zaczynająca opowieść o losach syna i córki Naruto Uzumakiego oraz Hinaty Hyugay.

Scenariusz: Ukyō Kodachi
Rysunki: Mikio Ikemoto

Wydawca: J.P.Fantastica
Data wydania: 31 stycznia 2018

 

 

 

 

Bośniacki płaski pies

bosnicki-plaski-piesAlbum przedstawiający dziwną, chorą i surrealistyczną opowieść, w której scenarzyści: Max Andersson i Lars Sjunnesson, zawarli wspomnienia z podróży na konwent komiksu alternatywnego, jaką odbyli przez kraje byłej Jugosławii.

Scenariusz: Max Andersson, Lars Sjunnesson
Rysunki: Max Andersson, Lars Sjunnesson
Wydawca: Kultura Gniewu
Stron: 88
Data wydania: styczeń 2018

 

 

Lone Sloane #2: Gail, Chaos

Lone-Sloane-Gail-Chaos-Tom-2W styczniu będziemy mogli podziwiać kolejną pracę francuskiej legendy komiksu – Philippe’a Druilleta. Kosmiczny pirat Lone Sloane powraca. W trzecim już albumie, po Sambo i Lone Sloane, protagonista ponownie mierzy się z imperatorem Shaanem. Ale zanim do tego dojdzie, musi wydostać się z galaktycznego więzienia.

ScenariuszPhilippe Druillet
Rysunki: Philippe Druillet

Wydawca: Egmont
Stron: 120
Data wydania: 24 stycznia 2018

 

 

Paper Girls #2

paper-girls-2Kontynuacja przygód czwórki nastolatek – Erin, Coyle, KJ i Tiffany – które pohallowenowy poranek zapamiętają na zawsze. Wtedy bowiem Ziemię zaatakowali nieznani najeźdźcy, a dziewczęta znalazły się w samym centrum niebezpiecznych i przerażających wydarzeń. 

Scenariusz: Brian K. Vaughan
Rysunki: Cliff Chiang
Wydawca: Non Stop Comics
Data wydania:  17 stycznia 2018

 

 

 

sedzia-dredd-tytanDo największej koloni karnej stworzonej przez Ziemian na księżycu Saturna, trafiają sędziowie wyjęci spod prawa. Aby można było tam żyć, więźniom usuwa się nosy i zastępuje urządzeniem filtrującym. Gdy wybucha bunt, do stłumienia zamieszek zostaje wysłany Sędzia Dredd i oddział specjalnych komandosów.

Scenariusz: Rob Williams
Rysunki: Henry Flint
Wydawca: Studio Lain
Stron: 164

Data wydania: styczeń 2018

 

 

 

Spider-Man i Czarna Kotka: Zło, które ludzie czynią

spider-man-i-czarna-kotkaOpowieść o podziemiu narkotykowym Nowego Jorku. Pan Brownstone rozprowadza narkotyk, który pociąga za sobą wiele ofiar przedawkowania, ale gdy ginie Felicii Hardy, w pogoń za delerem rusza Spider-Man i Czarna kotka.

Scenariusz: Kevin Smith
Rysunek: 
Terry Dodson

Wydawca: Egmont
Stron: 174

Data wydania: 24 stycznia 2018

 

 

 

The Promised Neverland #01

The-Promised-Neverland-1Nowość Waneko opowiadająca o trójce przyjaciół z sierocińca: Emmie, Normanie i Ray’u, którzy pewnego dnia odkrywają, że nic wokół nie jest takie jak się wydawało. Poznają tajemnicę, która sporo będzie ich “kosztować”.

Scenariusz:  Kaiu Shirai
Rysunki: Demizu Posuka

Wydawca: Waneko
Data wydania: 05 stycznia 2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.